Eνημερωτική λαϊκή συνέλευση στην αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου Αγκαιριάς πραγματοποιούν τα διοικητικά συμβούλια του Πολιτιστικού Συλλόγου Αγκαιριάς και του Μ.Ε.Ε.Α.Α.Σ “Ατλαντίς” Άσπρου Χωριού, με θέμα συζήτησης τα κρίσιμα θέματα για την πορεία της Πάρου που συνδέονται με τον Τουρισμό και την Δόμηση στο νησί.
Η συνέλευση θα πραγματοποιηθεί στις 2 Ιουνίου στις 19:30 το απόγευμα στην αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου Αγκαιριάς Πάρου.