Πρόσκληση του Δημάρχου Μήλου σε δεύτερη ανοιχτή συζήτηση για τον τουρισμό:
Παρακαλούνται οι Πρόεδροι και τα μέλη των Συλλόγων και Σωματείων της Μήλου καθώς και οι Επαγγελματίες Τουρισμού όπως αποδεχτούν την πρόσκληση συμμετοχής σε τηλεδιάσκεψη, το Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 19:00.
Το θέμα της συζήτησης θα είναι η «Μελέτη Βιώσιμης Τουριστικής Ανάπτυξης της Μήλου», με τον καθηγητή κ. Ιωάννη Σπιλάνη, ο οποίος ταξίδεψε για τον λόγο αυτό στο νησί μας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να συνδεθούν με τα ακόλουθα: