Την Τετάρτη 12 Ιουνίου -και συμπωματικά-αμέσως μετά την ενημέρωση για την διαβούλευση των περιοχών Natura 2000 θα πραγματοποιηθούν οι εκλογές για το νέο ΔΣ της Περιβαλλοντικής Κίνησης Νάξου στο φουαγιέ του δημοτικού θεάτρου “Ιάκωβος Καμπανέλλης” στο δημαρχείο. Η εκλογική διαδικασία θα ξεκινήσει στις 4 το απόγευμα και θα ολοκληρωθεί στης 7 το βράδυ.
Οι υποψηφιότητες γίνονται δεκτές μέχρι την Δευτέρα 10 Ιουνίου τα μεσάνυχτα συμπληρώνοντας και στέλνοντας την αίτηση στο email της εφορευτικής επιτροπής stath.madi@hotmail.com ή τηλεφωνικά στο 6980 202 188.